Team Meijling & Sarneel

>>Team Meijling & Sarneel
Team Meijling & Sarneel2018-02-14T07:32:35+00:00

mr Geertjan Sarneel, notaris te Kapelle, is werkzaam in de algemene praktijk en gespecialiseerd in het Agrarisch Recht (lid VASN), sarneel@meijling-sarneel.nl

mr Geertjan Sarneel

 

 

 

 

 

 

 

mr Elles Pasop, notaris te Borsele (Heinkenszand), is werkzaam in de algemene praktijk en gespecialiseerd in Estate Planning (lid EPN), pasop@meijling-sarneel.nl

mr Elles Pasop

 

Mark van der Veen, is kantoormanager en gediplomeerd (register)notarisklerk, zijn werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name in de registergoedpraktijk (agrarisch, schepen, zakelijk en particulier). Daarnaast houdt hij zich bezig met de kwaliteitszorg binnen de organisatie, de marketing van het kantoor en het beheer en de ontwikkeling van de aangeboden digitale diensten. Hij is werkzaam op onze vestiging te Kapelle, vanderveen@meijling-sarneel.nl

Mark van der Veen

 

Nina Steenbergen LL.B., is afgestudeerd hbo-jurist, met als specialisatie ondernemingsrecht. Zij is werkzaam op onze vestiging in Heinkenszand. Haar werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name op het ondernemingsrecht en het personen- en familierecht, steenbergen@meijling-sarneel.nl

Nina Steenbergen

 

Dennie Elenbaas, is gediplomeerd notarisklerk op onze vestiging in Kapelle en zijn werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name in de registergoedpraktijk (nieuwbouw, projectontwikkeling en zakelijk), elenbaas@meijling-sarneel.nl

 

Thyra Nagelkerke, is gediplomeerd notarisklerk en verricht alle voorkomende werkzaamheden met betrekking tot de particuliere registergoedpraktijk. Zij is werkzaam op onze vestiging in Kapelle, nagelkerke@meijling-sarneel.nl

 

Lody Toet LL.B, is afgestudeerd hbo-jurist en werkzaam op onze vestiging in Kapelle, zijn werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name in de registergoedpraktijk (particulier), toet@meijling-sarneel.nl

 

Lody Toet

Marian Pouwer-Zuidweg, is notarieel medewerkster op onze vestiging in Kapelle en haar werkzaamheden liggen met name op de particuliere registergoedpraktijk, pouwer@meijling-sarneel.nl

Claudia van de Kreeke, is notarieel medewerkster op onze vestiging in Heinkenszand en haar werkzaamheden liggen met name op het personen- en familierecht, vandekreeke@meijling-sarneel.nl


Claudia van de Kreeke

Simone Smak-Aarsen, is notarieel medewerkster op onze vestiging in Heinkenszand, smak@meijling-sarneel.nl


Els Murre
, is notarieel medewerkster op onze vestiging in Kapelle en verricht met name ondersteunende werkzaamheden in de registergoedpraktijk, murre@meijling-sarneel.nl


Yvonne van Oeffelen
, is notarieel medewerkster op onze vestiging in Kapelle en haar werkzaamheden liggen met name op het personen- en familierecht, vanoeffelen@meijling-sarneel.nl


Mieke Blommaert-Jobse
, is notarieel medewerkster op onze vestiging in Kapelle, blommaert@meijling-sarneel.nl


Bettie Vogelaar, is onze telefoniste en eerste aanspreekpunt, vogelaar@meijling-sarneel.nl