mr Geertjan Sarneel, notaris te Kapelle, is werkzaam in de algemene praktijk en gespecialiseerd in het Agrarisch Recht (lid VASN), sarneel@meijling-sarneel.nl

mr Geertjan Sarneel

 

 

 

 

 

 

Mark van der Veen, is kantoormanager en gediplomeerd (register)notarisklerk (RNK), zijn werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name in de registergoedpraktijk (agrarisch, schepen, zakelijk en particulier). Daarnaast houdt hij zich bezig met de marketing van het kantoor en het beheer en de ontwikkeling van de aangeboden digitale diensten, vanderveen@meijling-sarneel.nl

Mark van der Veen

Dennie Elenbaas, is gediplomeerd notarisklerk en zijn werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name in de registergoedpraktijk (nieuwbouw, projectontwikkeling en zakelijk), elenbaas@meijling-sarneel.nl

Thyra Nagelkerke, is gediplomeerd notarisklerk en verricht alle voorkomende werkzaamheden met betrekking tot de particuliere registergoedpraktijk, nagelkerke@meijling-sarneel.nl

Lody Toet LL.B, is afgestudeerd hbo-jurist, zijn werkzaamheden liggen op alle notariële gebieden, met name in de registergoedpraktijk (particulier), toet@meijling-sarneel.nl 

Lody Toet

Marian Pouwer-Zuidweg, is notarieel medewerkster en haar werkzaamheden liggen met name op de particuliere registergoedpraktijk, pouwer@meijling-sarneel.nl


Marian Pouwer-Zuidweg

Simone Smak-Aarsen, is notarieel medewerkster en verricht met name ondersteunende werkzaamheden in het ondernemingsrecht, smak@meijling-sarneel.nl


Simone Smak-Aarsen

Els Murre, is notarieel medewerkster en verricht met name ondersteunende werkzaamheden in de registergoedpraktijk, murre@meijling-sarneel.nl

Yvonne van Oeffelen, is notarieel medewerkster en haar werkzaamheden liggen met name op het personen- en familierecht, vanoeffelen@meijling-sarneel.nl


Yvonne van Oeffelen

Mieke Blommaert-Jobse
, is notarieel medewerkster en haar werkzaamheden liggen met name op het personen- en familierecht, blommaert@meijling-sarneel.nl


Mieke Blommaert-Jobse

Bettie Salm-Vogelaar, is onze telefoniste en eerste aanspreekpunt, vogelaar@meijling-sarneel.nl


Bettie Salm-Vogelaar